"Enter"a basıp içeriğe geçin

Köklü bir değişikliğin zamanı geldi..

16.03.2011 Tarihinden bu yana bir takım şeyler paylaştığım bloğumu, wordpres alt yapısı ile oluşturduğum hbastepe.com adresine taşımaya karar verdim. 

Yukarıdaki tarihe bakacak olursak bloğum tam olarak 4 yaşında! Evet dört yaşında. Ama genel anlamda baktığımızda fazla bir yol katetmemişim. Ben bunu bloguma gereken özeni vermediğime bağlıyorum ki sebebi de o zaten. Bunun da sebebi olarak gerçek hayattaki değişimlerden doğan sorumsuzluk. İş, ev, sorunlar vs. bunlar beni bloğumdan ve internet aleminden uzun süre boyunca mahrum bıraktı. Haliyle başladığım yerde kaldım. Ara ara da içerik girsem de bloğuma kafi gelmedi. Daha önceleri (Geçen sene) takip ettiğim bloglar, siteler ve forumlar vardı. Bunlardan uzak kalmak beni bir hayli soyutlaştırdı bloğumdan. Ama içimde olan yazma hevesi asla bitmedi. Bilmiyorum ben herşeyi yazmak istiyorum. Birisine anlatmak yerine burada saçmalamak daha kolay geliyor. Tatmin ediyor beni. Karşımda gerçek muhatap olmadığı için mi bilmem. Kendime anlatıyorum sanki burada yazıklarımı. Okusalar da okumasalar da..
Berkin Elvan için düşündüklerimi yazacaktım fakat sonradan vazgeçtim. Siyaseti sevmem ama pek karşılıksız da kalmam. Artık yeni blogumda yazarım ayrı bir kategori halinde. 
Şu anki isim soyisim domainimi hakkımda sayfası olarak, yine blogger altyapısı ile kullanacağım. 
Konuyu fazla dağıtmak istemiyorum. Bu yazının ana fikri 🙂 sitemi www.hbastepe.com adresine taşıyor olmam. Buradaki bütün herşeyi ve bundan sonraki tüm yazılarımı yeni bloğumda göreceksiniz. Eğer takip eden varsa.. Öyle müdavim bir takipçim olduğunu sanmıyorum. Artık takip ettiğim blogları daha sık ve düzenli olarak takip edeceğim ve yine yeniden buralardayım 🙂 
Ha bu arada geçen gün suskumru dan bir tema kazandım. 🙂 Hayatımda ilk defa bir çekilişten birşey kazandım. Şansım nedense bu günlerde iyi gidiyor. Hadi hayırlısı bakalım. Eğer yeni bloguma olurda uğrarsanız uygun bir kişisel wordpress teması önerebilir misiniz ? 
Bekliyorum 🙂

4 Yorum

  1. Çağrı Mustafa Alkan
    Çağrı Mustafa Alkan 24 Mart 2014

    Kendini şanslı hissetmen konusunda az da olsa pay sahibi olduğum için kendimi mutlu hissediyorum 🙂

  2. Hamza BASTEPE
    Hamza BASTEPE 29 Haziran 2014

    Haklısınız. Gereken özeni gösteremiyorum. Özgün yazılar yazamadığım için belki de.. Ama asla unutmuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir