"Enter"a basıp içeriğe geçin

Hayat Bir Yolculuktur

2017 nin ikinci yarısında hayatımda olan bazı değişikliklerden bahsetmek istiyorum. En son yazımda bu yıl neler yapmak istediğimi liste halinde yazmamıştım. Ne kadarını yaptım ne kadarını yapmadım onlardan bahsedeceğim.

Sene başında hayatıma bir yol çizdim ve güzelce ilerliyordum. Güzel bir evim güzel bir işim vardı. Hatta işimde yükselmiştim. Belirli eğitimler almıştım bunun için. Her şeyi yoluna koydum derken hop bir mesaj sizi tuzlaya bekliyoruz diye. Şimdi davete icabet etmemek olmaz diyerekten tabi işin şakası uzunca düşündüm. Saatlerce ölçtüm tarttım doğru karar vermek adına yolumu değiştirdim.

Şimdi TSK da göreve başladım. Bu alanda eğitimler alıp kurslar görüp görev yerimde bir heyecanla göreve başladım. Görüyorsun her yerde eğitim. Ben neredeyse çalıştığım tüm işlere başlamadan önce bir eğitim aldım. Gelişmeye açık olmak iyidir. Hepsini başarıyla tamamladım. Övünmek gibi olmasın ama birinciliklerim vardır.

Hedeflerimden kitap okuma alışkanlığımı arttırdım. Ortalama ayda 3-4 kitap bitiriyorum. Bunları goodreadsa eklemeye çalışıyorum toplu olarak. Burada tek tek paylaşmak biraz zaman alıyor ama biten kitapları burada yorumlamak istiyorum.

Sevgiyle kalın.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir